Haber

Yerli Togg Otomobil’in Tasarımı mı Değişti?

Yerli Togg Otomobil lansmanı 2019 yılının son çeyreğinde yapıldıktan sonra tasarımı belli olmuştu. SUV ve sedan gövde yapısı ile piyasaya çıkacak olan yerli togg, CES 2022 yani dünya sahnesine çıkmak için ABD’ye gönderilmişti. Gerçekleşecek olan bu fuar öncesinde ortaya çıkan patent görüntülerinde Togg sedan aracın farklı bir tasarımı olduğu ortaya çıktı.

Yerli Togg Otomobil’in Tasarımı mı Değişti?

Yerli Togg sedan modelinin ilk çıktığı zamana bakacak olursak gerçekten çok ilgi gördü. Aradan geçen iki yılın ardından tabi ki araçta değişikliklerin olacağını bekliyorduk. CES 2022 öncesinde togg sedan aracın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüleri incelediğimiz zaman 2019 yılında tanıtılan sedan modelden daha farklı bir modelin geleceği yorumunu yapabiliriz.

Henüz daha resmi olarak onay almayan bu yeni tasarım. Baktığımız zaman daha sade bir tasarım olduğunu görüyoruz. Ancak bu görüntüler son tasarıma ait ise ve bu şekilde üretim bandına gidecekse sedan modelde bir çok şeyin değiştiğini söyleyebiliriz.

2019’da karşımıza çıkan prototip daha dinamik bir görüntüye sahip olurken şu anda ki tasarım daha farklı bir görüntüye sahip oldu. Eski ve yeni görüntüler arasından en güzel görünenin hangisi olduğu tabi ki size kalmış birşeydir.

Yeni patent görüntülerini daha detaylı incelemek isterseniz tüm kareler şu şekildedir;

yerli togg sedan

 

Yerli togg otomobil aracın tanıtıldığından beri pek fazla yeni görüntüleri görememiştik. Ancak geçen günlerde de yerli togg otomobilin SUV modelinde de bazı değişiklikler olduğunu gördük. Bunların opsiyonel olarak verileceğimi yoksa tasarımda değişiklik mi yapıldığı henüz resmi kaynaklardan doğrulanmadı.

Yine de bu görüntülerin henüz Togg tarafından onay almadığını hatırlatalım. Eğer bu görüntüler gerçek ise, sizce 2019’da gösterilen tasarıma göre nasıl görünüyor?

İlginizi çekebilir => Yerli Üretim TOGG Ne Zaman Çıkacak?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklamların can sıkıcı olduğunun farkındayız ama sizlere daha iyi hizmet vermeye devam edebilmemiz için reklam yayını yapmak zorundayız. Adblocker uygulamasından www.yerlitogg.com domainini kaldırarak bize destek olabilirsiniz.