Haber

Yeni Model Geliyor

Yerli TOGG projesi tüm hızıyla devam ederken şirketten yeni model geliyor müjdesi geldi. Bir yandan Bursa’daki Gemlik tesisisin tamamlanması için çalışılırken, diğer yanda da markanın yeni modelleri için çalışmalar başlamış durumda. Yerli TOGG sedan içinde çalışmalarını hızlandıran şirket, yeni modeli de bir an önce banttan indirmenin planlarını yapıyor.

TOGG’dan heyecanlandıran açıklama: Yeni model geliyor

Dijital ortamda gerçekleşen Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı’nda (IAEC) önemli açıklamalarda bulunan TOGG şirketinin Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş, mobilite ekosisteminde oyunun kurallarının ve müşteri beklentilerinin değiştiğini belirtirken, şirketin gelecek planlarına dair dikkat çeken ifadeler kullandı.

TOGG’un 15 yıllık bir proje sonucunda 2018 yılında kurulduğunu ve 2022’nin sonlarına doğru seri imalata hazır olmak için tesislerin hazırlanmaya başlandığını ifade eden Karakaş, 2023’ün ilk çeyreğinde C-segmenti SUV araçlarını tüm dünyanın beğenisine sunmayı planladıklarını ifade etti.

Ayrıca bunlara ek olarak yapılan araştırmalar neticesinde yerli TOGG araçlarının 6 çeşit model ile piyasada olması gerektiği vurgulandı. Bu alanda yeni olunduğu için şimdilik 5 model üzerinde çalışmalara devam edildiğini aktaran Gürcan Karakaş zaman kaybetmeden togg C-segment sedan modeli içinde çalışmaların sonuna gelindiğini açıkladı. Yani en kısa sürede yerli togg sedan modeli de bantlarda yerini alacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklamların can sıkıcı olduğunun farkındayız ama sizlere daha iyi hizmet vermeye devam edebilmemiz için reklam yayını yapmak zorundayız. Adblocker uygulamasından www.yerlitogg.com domainini kaldırarak bize destek olabilirsiniz.